ČUDO - Ljudi moji, videste li šta uradi Levandovski?!

Izvor: Sportske.net, 22.Sep.2015, 21:22   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bajern iz Minhena je gubio sa 1:0 nakon prvog poluvremena, nije stvorio niti jednu priliku za gol, a onda je "mašina" krenula da melje, postignuto je 5 golova za 9 minuta.

Bajern nije ličio na sebe u prvom poluvremenu protiv Volfsburga, nisu stvorili niti jednu priliku za gol pred golom Dijega Benalja.

Volfsburg je imao prednost od 1:0 u prvom poluvremenu, srećni su napustili teren nakon tog dela igre, jedva su čekali da se vrate i da pokušaju da zadrže prednost.
Onda je u igru ušao ON.

Robert Levandovski je postigao 5 golova za 9 minuta, nešto neviđeno u istoriji fudbala, svakako i u Bundesligi.

Prvi je čovek nakon 1991. godine koji je postigao 5 golova na jednom meču, nakon Mihaela Tonisa iz Duizburga.

Idemo dalje, jedini je igrač u istoriji Bundeslige koji je uspeo da kao rezerva postigne 5 golova.

Za kraj, ovo je najbrže postignutih pet golova u istoriji Bundeslige.

Peti je dao makazicama, da stvar bude još bolja.

Većinu golova, uključujući makazice, pogledajte ovde.

Pitanje je šta bi se desilo da je Nojerovu katastrofalnu grešku iskoristio u prvom poluvremenu Gilavogi... Njegov potez pogledajte OVDE.

Bajern je na kraju sačuvao prednost od 5:1, izveštaj pročitajte na ovom linku.