Izvor: Blic, 14.Dec.2005, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

CSKA kao grom!

CSKA kao grom!

Košarkaši Partizana su tiho, gotovo bez reči, otputovali u Moskvu gde večeras (18.15) igraju sa CSKA u sedmom kolu Evrolige. Crno-beli posle šest mečeva imaju samo jednu pobedu, dok su 'armejci' u samom vrhu (4-2), odmah iza Paatinaikosa i Reala.

- Ušli smo u seriju pobeda nad Ulkerom i Dinamom, ali Partizan ne smemo da shvatimo olako. Rezultati i položaj beogradskog tima na tabeli ne predstavljaju pravu sliku kvaliteta našeg rivala. Partizan >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << ima mladu ekipu koja igra sa dosta energije. Ključ našeg uspeha je u čvrstoj odbrani i pametnom napadu - rekao je trener CSKA Etore Mesina.

Duško Vujošević je ponovio da se Partizan nalazi u najtežoj grupi.

- Pokušaćemo da ne okaljamo ime našeg kluba protiv velikog CSKA. Nadam se da su moji igrači shvatili situaciju u kojoj se nalazimo i da će odigrati srcem. Voleo bih da smo u nekoj drugoj grupi, u kojoj bismo imali realne šanse da se plasiramo u drugi krug Evrolige - izjavio je Vujošević.

Nikola Lončar je takođe najavio borbu za svaku loptu.

- Nećemo da se predamo pre početka. Moramo da napadnemo i da pokušamo da ih nadmudrimo. Ništa ne obećavam jer CSKA ima sjajnu ekipu, gotovo bez mana - smatra Lončar. A. Pijevac

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.