Izvor: SrbijaDanas.com, 10.Okt.2020, 13:48
ČAČANI SVESNI SNAGE RIVALA: Zvezda je apsolutni favorit
Borac dočekuje crveno-bele u drugom kolu ABA lige.
Trener košarkaša Borca Marko Marinović rekao je da je Crvena zvezda apsolutni favorit u predstojećem meču drugog kola ABA lige i dodao da očekuje izuzetno tešku utakmicu
- Napokon Borac može da se pohvali da će u Čačku odigrati jednu zvaničnu utakmicu protiv ekipe koja nastupa u Evroligi. Nema šta, u susretu koji nas očekuje Crvena zvezda biće apsolutni favorit - rekao je Marinović.
>> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com <<
Švajcarskoj se, po svemu sudeći, drma mesto u diviziji A Lige nacija - posle dva kola ima jedan bod, a večeras (20.45) gostuje Španiji koja kod kuće nije primila gol u poslednje četiri utakmice, a dala ih je čak 20! Kvota na keca je 1,40. Pogledajte sve kvote kladionice MOZZART za Španija - Švajcarska.
Košarkaši čačanskog Borca dočekuju u nedelju Crvenu zvezdu u utakmici drugog kola ABA lige.
- Moramo imati u vidu da je Crvena zvezda sastavljena od vrhunskih pojedinaca i da je predvodi odličan trener. Zbog toga će nam biti mnogo teško -dodao je Marinović.
Borac je sezonu u ABA ligi počeo pobedom protiv Partizana u gostima, dok je Zvezda slavila protiv Cibone, takođe u gostima.
Utakmica Borac – Crvena zvezda igra se u nedelju od 17.00 u Čačku.
Nastavak na SrbijaDanas.com...









