Bundesliga: Podela bodova na Baj areni

Izvor: Sportal.rs, 14.Dec.2014, 18:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bundesliga: Podela bodova na "Baj areni"

Fudbaler Bajer Leverkuzena i Borusije Menhengladbaha podelili su bodove u 15. kolu Bundeslige, meč je okončan rezultatom 1:1. Sve što smo na meču videli desilo se tokom prvih 45 minuta igre.

“Aspirindžije” su povele nakon 18 minuta pogotkom Hakana Čalhanoglua, ali su gosti do kraja prvog dela utakmice stigli do egala. Izjednačujući pogodak delo je Bruersa, pet minuta pre poluvremena. Torgan Azara je izveo korner,  a Holanđanin poslao loptu u donji desni ugao i savladao >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportal.rs << golmana Lena.

U drugom deli nije bilo golova, a Menhengladbah je imao priliku za preokret, ponovo je pokušao Bruers, ali je lopta završila preko gola. Bajer nakon ovog remija zauzima treće mesto na tabeli Budneslige sa 24 boda, koliko ima i četvrtoplasirana Borusija, kojoj je ovo bio treći meč u nizu bez poraza.