Bundesliga - Menš silan u Diseldorfu, Fortuna počašćena sa četiri komada! (video)

Izvor: Sportske.net, 15.Feb.2020, 21:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bundesliga - Menš silan u Diseldorfu, Fortuna "počašćena" sa četiri komada! (video)

Efikasan meč u nemačkom šampionatu.

Fudbaleri Borusije iz Menhengladbaha savladali su Fortunu u Diseldorfu rezultatom 4:1 u okviru 22. kola nemačke Bundeslige.

Gosti su poveli u 22. minutu golom Hofmana, ali je Tomi samo šest minuta kasnije izjednačio rezultat.

Već u 51. minutu minutu Menš ponovo stiže do vođstva kada je strelac bio Štindl, da bi isti igrač povisio prednost svoje ekipe u 78. minutu.

Konačan rezultat postavio je Nojhaus u 82. minutu susreta.