Bundesliga - Grujiću sat vremena, Pjontek debitovao, Herti bod u duelu sa Šalkeom!

Izvor: Sportske.net, 31.Jan.2020, 23:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Odigran prvi susret dvadesetog kola nemačkog prvenstva.

Šalke bio konkretniji, ali domaćin ostao neporažen u Berlinu (0:0).

Gosti dosta aktivniji tokom prvog dela igre, ipak najbolja šansa dolazi tek u završnici prvog dela igre. MekKerni šalje pravu bombu, ali Jarstein odlično interveniše i brani svoj gol.

U nastavku odličnu priliku ima Rama, ali fudbaler gostiju nesiguran u završnici.

Kod Herte debitant Pjontek beleži dobru priliku. >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << Poljak je ušao u 63. minutu a samo desetak minuta kasnije pokazuje koliko je opasan u šesnaestercu, ali ovog puta njegov udarac glavom ide pored gola.

Pred sam kraj Gregoritč ima sjajnu gol šansu za Šalkea, ali njegov šut glavom takođe ide pored stative.

Marko Grujić je odigrao 63 minuta u postavi domaćina.