Bundes liga: Bajern do pobede u nakoknadi, Kostićev Hamburger klizi ka cvajti

Izvor: Vesti-online.com, 17.Feb.2018, 18:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bundes liga: Bajern do pobede u nakoknadi, Kostićev Hamburger klizi ka "cvajti"

Bajern nastavlja da gazi. Bavarci su slavili na gostovanju Volfsburgu posle proekreta - 2:1 (0:1).

Iskusni Holanđanin Arjen Roben je kod vođstva "vukova" 1:0 promašio jedanaesterac. Ipak, Sandro Vagner je u 64. minutu je izjenadio, da bi Robert Levandovski doneo trijumf četi Jupa Hajnkesa "sa kreča" u prvom minutu sudijske nadoknade.

Hamburger Filipa Kostića klizi ka "cvajti". Novi poraz tim sa severa Nemačke je doživeo na svom terenu od Bajera Leverkuzena. Keln >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << Miloša Jojića takođe je blizu selidbe u niži rang posle samo boda na svom terenu protiv Hanovera.

Rezultati 23. kola: Keln - Hanover 1:1 (Osako 30 - Fulkrug 36), Frajburg - Verder 1:0 (Petersen 24 penal), Hamburger - Bajer Leverkuzen 1:2 (Han 70 - Bejli 40, Haverc 50), Volfsburg - Bajern 1:2 (Didavi 8 - Vagner 64, Levandovski 90+1). U petak: Majnc - Herta 0:2.