Bum bum SMS! Sergej dao golčinu iz slobodnjaka, Imobile rešeta bez milosti! (video)

Izvor: Sportske.net, 12.Jan.2019, 17:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

''Bum bum'' SMS! Sergej dao golčinu iz ''slobodnjaka'', Imobile rešeta bez milosti! (video)

Sjajno poluvreme Rimljana!

Završena je zimska pauza u Italiji, danas se igraju mečevi osmine finala nacionalnog Kupa, a Lacio već posle prvog poluvremena vodi sa 4:0 protiv Novare, člana Serije C.

Posebno je raspoložen Ćiro Imobile, koji je postigao drugi i treći gol za ''Nebesko plave'', u 20. posle penala, pa u 35. minutu, a sve je začinio naš Sergej Milinković-Savić, prelepim pogotkom iz slobodnog udarca u poslednjim trenucima prvog poluvremena.
Seriju golova otvorio je Luis Alberto u 12. minutu meča, a na asistenciju Imobilea.

Evo kako je srpski reprezentativac to učinio...