Izvor: B92, 04.Jun.2021, 18:41
Buker: Mislio sam na Kobija
Devin Buker, košarkaš Finiks Sansa, govorio je o pokojnom Kobiju Brajantu posle velike pobede.
Devin Buker je Lejkersima ubacio 47 poena od čega 22 u prvoj četvrtini.
Finiks Sansi su u tom meču rezultatom 113:100 pobedili Lejkerse i aktuelne šampione izbacili iz doigravanja posle šest utakmica u seriji.
Buker je ubacio 8 trojki, uhvatio 11 skokova i šutirao 15 od 22 iz igre i naveo da mu je u mislima bio pokojni Kobi Brajant.
"Iskreno, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << mislio sam na Kobija i na naš razgovor, kroz šta smo sve prošli i ovaj plej-of i sve... I pogledam gore i vidim 8 i 24, dresovi koji će da vise zauvek u Stejpls centru. Da je bio ovde, bio bi ponosan na mene", rekao je Devin Buker.
U polufinalu Zapada, Finiks Sansi će imati prednost domaćeg terena i igraće protiv Denver Nagetsa.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.







