Bufon propušta prvi meč u Seriji A

Izvor: Blic, 24.Avg.2012, 12:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bufon propušta prvi meč u Seriji A

Golman i kapiten fudbalera Juventusa Đanluiđi Bufon propustiće meč sa Parmom u prvom kolu Serije A zbog povrede butnog mišića.

"Nakon ultrazvuka i pregleda magnetnom rezonancom utvrđeno je da postoji otok na desnom butnom mišiću. Radi se o lakšoj povredi, ali će Bufon zbog toga morati da preskoči duel sa Parmom", navodi se u saopštenju na sajtu Juventusa.

Golman italijanske reprezentacije povredio se na treningu u utorak.

Fudbaleri Juventusa odbranu >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << titule šampiona Italije započinju protiv Parme u subotu od 20.45 u Torinu.

Povezane vesti: Bufon zbog povrede možda propušta derbi sa Interom Bufon u četvrtak na golu Juventusa! Bufon: Milan je prvi favorit za titulu Agent: Điđi se vraća krajem marta, briga ga za Maningera i Siti

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.