Izvor: Sportski Žurnal, 14.Jan.2011, 14:38 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Bufon: Opet sam onaj stari
Đanluiđi Bufon je odigrao prvu utakmicu za Juventus nakon povrede leđa koju je zaradio na Svetskom prvenstvu u Južnoj Africi prošle godine. Poslednji put je mrežu Stare dame čuvao 15. maja 2010. godine.
– Lep je osećaj vratiti se među stative – priznao je Italijan posle pobede njegove ekipe protiv Katanije, kojom su Torinezi izborili četvrtfinale italijanskog Kupa.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal <<
Nekadašnji reprezentativni golman Azura smatra da je njemu i njegovim saigračima trenutno bitan svaki meč:
– Možda biste pomislili da za nekoga ko je osvojio trofej prvaka sveta i igrao finale Lige šampiona utakmica u Kupu i nema neko značenje, ali to nije slučaj. Izuzetno sam zadovoljan svojom igrom.
Bufon se istakao sa nekoliko intervencija od čega je odbrana šuta Simoneu Pešeu označena kao najbolja:
– Da to nisam obranio, odmah bih otišao u penziju. U potpunosti sam spreman za utakmice – dodao je Juveov čuvar mreže i zahvalio se navijačima na toploj dobrodošlici. Trener crno–belih iz Torina, Luiđi Del Neri takođe je zadovoljan načinom na koji je Bufon branio.
Nastavak na Sportski Žurnal...







