Bufon: Juventus je moja budućnost

Izvor: Blic, 27.Apr.2011, 23:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bufon: Juventus je moja budućnost

Golman Juventusa Đanluiđi Bufon rekao je da ne želi da promeni klub, iako se u medijima često pominje da će na kraju sezone napustiti crno-bele iz Torina, preneo je Skaj sport.

"Moja budućnost je u Juventusu i ništa me neće naterati da promenim mišljenje”, rekao je Bufon čiji ugovor sa italijanskim prvoligašem važi do 2013. godine.

Bufon je ove sezone izgubio mesto prvotimca, pošto se dugo oporavljao od opreacije leđa koju je imao letos.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Blic <<
"Želim da se vratim na gol Juventusa i da ponovo beležimo pobede”, dodao je 33-godišnji čuvar mreže.

Juvenuts će se u preostala četiri kola Serije A boriti sa Romom za plasman u Ligu Evropa, a ukoliko ne ostvari taj cilj biće ovo jedna od najlošijih sezona u istoriji trofejnog kluba iz Torina.

Crno-beli su trenutno sedmi na tabeli, sa tri boda manje od Rome.

Povezane vesti: Bufon u četvrtak na golu Juventusa! Povratak Điđija Bufona Bufon: Milan je prvi favorit za titulu Bufon: Ako budemo 3-4 boda iza Milana smatraćemo sezonu uspešnom Juventus kupio Storarija, Amelija u Milanu

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.