Budućnost dobila, prekid u Beranama

Izvor: B92, 14.Sep.2006, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Budućnost dobila, prekid u Beranama



Fudbaleri Budućnosti pobedili su u gostima Berane sa 2:0 u derbiju šestog kola Prve crnogorske lige, koji je zbog ulaska domaćih navijača na teren bio prekinut osam minuta.

Nakon drugug gola Budućnosti, u 75. minutu utakmice, veća grupa navijača Berana ušla je na teren i krenula ka simpatizerima podgoričkog kluba na suprotnoj strani stadiona. Veći incident sprečen je efikasnom intervencijom policije, a susret je nastavljen i mirno priveden kraju.

Novu >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << pobedu zabeležila je Mladost, koja je na svom terenu savladala bijelopoljsko Jedinstvo sa 3:0. U preostala dva meča šestog kola, Mogren je u Budvi pobedio pljevaljski Rudar 3:1, a Sutjeska i Kom odigrali su u Nikšiću bez golova.

Utakmica Dečić - Zeta odložena je za 20 septembar.

Rezultati: Berane - Budućnost 0:2, Sutjeska - Kom 0:0, Mogren - Rudar 3:1, Mladost - Jedinstvo 3:0, Petrovac - Grbalj 0:2

Tabela: Grbalj 14, Budućnost 13 (meč manje), Sutjeska 11, Mladost 11, Zeta 9 (-2), Mogren 9, Petrovac 5, Jedinstvo 5, Kom 5, Berane 4, Dečić 3 (-1), Rudar 3.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.