Izvor: B92, 15.Apr.2015, 16:30 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Bruno Labadija se vratio kući
Nekadašnji fudbaler i trener Hamburga Bruno Labadija vratio se u klub sa ciljem da bivši prvak Evrope izbegne prvo ispadanje u istoriji.
Labadija, koji je kao igrač dres Hamburga nosio sezonu i po (1987-1988), a potom bio prvi trener 2009-2010, potpisao je 15-mesečni ugovor i nasledio sportskog direktora Petera Knebela, koji je neuspešno vodio ekipu na dve utakmice nakon odlaska DŽoa Cinbauera.
Hamburg, koji je potonuo na dno tabele Bundeslige pošto je u subotu izgubio od Volfsburga sa 2:0, ove sezone ima najslabiji napad u Bundesligi, sa svega 16 postignutih golova postignutih na 28 utakmica.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.








