Izvor: B92, 31.Jan.2013, 21:25 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Britanci bez Marija čekaju Ruse
Endi Mari objavio je da neće igrati za Veliku Britaniju na plej-of duelu Dejvis kupa protiv Rusije.
Rusi će Britancima gostovati od 5. do 7. aprila u Koventriju.
"Šteta je što ću propustiti meč Dejvis kupa jer uvek uživam u igranju za reprezentaciju. Pričao sam sa selektorom i saigračima iz reprezentacije i definitivno ću biti u timu za sledeće duele", stoji u saopštenju Škota.
Mari nije nastupio nijednom za reprezentaciju u 2012. a sada je odlučio da se odmori nakon turnira u Majamiju i Indijan Velsu. Njegov prvi turnir na šljaci u 2013. biće Monte Karlo koji počinje 16. aprila.
Pogledaj vesti o: Dejvis kup
Marej dao prednost individualnim turnirima: Žao mi je što ne mogu da pomognem
Izvor: Blic, 31.Jan.2013
Najbolji britanski teniser Endi Marej neće moći da pomogne saigračima iz reprezentacije u Dejvis kupu protiv Rusije jer želi da se usredsredi na individualne turnire..."Tužno je kada propustite meč Dejvis kupa, naročito kada uživate da igrate za svoju zemlju. Razgovarao sam sa selektorom Leonom...






