Britanci bez Marija čekaju Ruse

Izvor: B92, 31.Jan.2013, 21:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Britanci bez Marija čekaju Ruse

Endi Mari objavio je da neće igrati za Veliku Britaniju na plej-of duelu Dejvis kupa protiv Rusije.

Rusi će Britancima gostovati od 5. do 7. aprila u Koventriju.

"Šteta je što ću propustiti meč Dejvis kupa jer uvek uživam u igranju za reprezentaciju. Pričao sam sa selektorom i saigračima iz reprezentacije i definitivno ću biti u timu za sledeće duele", stoji u saopštenju Škota.

Mari nije nastupio nijednom za reprezentaciju u 2012. a sada je odlučio da se odmori nakon turnira u Majamiju i Indijan Velsu. Njegov prvi turnir na šljaci u 2013. biće Monte Karlo koji počinje 16. aprila.
Pogledaj vesti o: Dejvis kup

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Marej dao prednost individualnim turnirima: Žao mi je što ne mogu da pomognem

Izvor: Blic, 31.Jan.2013

Najbolji britanski teniser Endi Marej neće moći da pomogne saigračima iz reprezentacije u Dejvis kupu protiv Rusije jer želi da se usredsredi na individualne turnire..."Tužno je kada propustite meč Dejvis kupa, naročito kada uživate da igrate za svoju zemlju. Razgovarao sam sa selektorom Leonom...

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.