Brazilac želi da ostane u Partizanu, ali...

Izvor: S media, 08.Jul.2011, 09:29   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Brazilac želi da ostane u Partizanu, ali...

Vedar, nasmejan, uzbuđen, ali i zbunjen bio je Luis Karlos Nasimento Žunior ili, rečju, Luizao (24) odmah po dolasku u Beograd.

Potencijalno pojačanje Partizana sleteo je oko 14:00 na aerodrom "Nikola Tesla" i našao se u čudu kada je video da ga čeka ekipa Večernjih Novosti.

Partizan bez puno opcija protiv Škendije u defanzivi

Partizan: Stižu generalni sponzor i dve "bombe" prelaznog roka

OFK Beograd iz revolta vratio >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << 12.000 Partizanu

Evo zašto je Partizan ljut na ministra VIDEO

- Ukazala mi se velika šansa i daću sve od sebe da se dobro pokažem i nametnem Partizanu. Otkako se pojavila priča da bih mogao da dođem u Srbiju, počeo sam da se raspitujem o zemlji i ligi. Znam da je Partizan veliki klub i da je prošle godine igrao u Ligi šampiona. Baš bih voleo da budem deo te priče - istakao je brazilski fudbaler, koji je prethodno igrao u Lokarnu, Vasko da Gami, Bunjodkoru i Baiji.

Luizao je bio standardni član reprezentacije Brazila do 19 godina na SP u Kanadi, a saigrač mu je bio – Edvardo.

- Igrali smo zajedno u mladoj selekciji, on je odličan igrač i moj veliki prijatelj. Nismo se još čuli, jedva čekam da ga vidim, on će me uputiti u sve. Bilo bi sjajno kada bismo opet bili u istom timu - zaključio je Brazilac.

Ipak, konačnu reč o tome da li će on ostati u Humskoj daće trener Aleksandar Stanojević.

(Večernje novosti)

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.