Brazilac u Đenovi

Izvor: S media, 04.Avg.2010, 19:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Brazilac u Đenovi

Uprava nemačkog Bundesligaša Šalkea potvrdila je da je defanzivac Rafinja napustio Gelzenkirhen i prešao u italijansku Đenovu.

Bivši igrač Koritibe u Šalke je stigao 2005. i od tada za kraljevsko plave odigrao 153 bundesligaške utakmice. Brazilac je 15. fudbaler Šalkea koji je ovog leta napustio "Aufšalke Arenu", pošto trener Feliks Magat želi da u potpunosti renovira tim. Detalji transfera nisu saopšteni.

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.