Brazilac preminuo posle sudara glavom

Izvor: B92, 10.Avg.2015, 23:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Brazilac preminuo posle sudara glavom

Mladi brazilski fudbaler Intera de Lagesa Leonardo de Paula Oliveira preminuo je u 17. godini od posledica sudara glavom sa igračem Metropolitana.

Nesrećni Oliveira se u borbi za loptu u meču šampionata države do 20 godina u jednom vazdušnom duelu sudario glavom sa protivničkim igračem, da bi odmah potom pao na travu bez svesti.

Oliveira je hitno prebačen u bolnicu Santa Isabel, ali lekari ni posle 80 minuta pokušaja reanimacije, nisu uspeli da mu spasu život.

"Ovo je užasna tragedija. Leonardo se ovde rodio i u ovom klubu je porastao", rekao je potpredsednik Intera de Lagesa Patrik Kruz.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.