Brazilac na probi u OFK Beogradu

Izvor: B92, 14.Jul.2009, 12:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Brazilac na probi u OFK Beogradu

Brazilski štoper Roberto Karvaljo Kaue došao je na probu u OFK Beograd, piše Sport.

Kaue (22) je igrao u brazilskoj trećoj ligi ali je u mlađim kategorijama nastupao u ekipi Internasionala iz Porto Alegrea sa Patom i bio prvak države. Visok je 184cm, nije tipičan predstavnik brazilske škole fudbala, jak u duelima i brz.

"Voleo bih da ostanem u OFK Beogradu. Nadam se da ću uspeti da se izborim za mesto u ovom timu i da će mi igre u Srbiji biti odskočna daska za dalju karijeru u Evropi," kaže Kaue a prenosi Sport.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.