Izvor: RTV Pink, 27.Jul.2009, 08:10 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Brazil osvojio Svetsku ligu
. . . Pobednik ovogodišnje Svetske lige su odbojkaši Brazila koji su u finalu savladali našu reprezentaciju posle maksimalnog broja setova. Finalni turnir koji je po drugi put organizovan u Beogradu ostaće upamćen po sjajnoj završnoj utakmici, ali i novom rekordu po broju gledalaca. Meč između Srbije i Brazila u Areni pratilo je blizu 23.000 gledalaca.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTV Pink. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTV Pink. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









