Izvor: B92, 08.Maj.2021, 23:07

Brašanac strelac, Osasuni bod u Bilbau

Fudbaleri Atletik Bilbaa i Osasune odigrali su nerešeno 2:2 (1:1), dok je Kadiz pobedio Uesku 2:1 (2:1) u utakmicama 35. kola La Lige.
Na "San Mamesu" izgledalo je da će Bilbao doći do nove pobede, ali je Osasuna minut pre kraja regularnog toga postigla gol za izjednačenje.
Već u prvom minutu, Atletik je poveo preko Jona Morsilja, ali je Osasuna brzo stigla do izjednačenja.
Igrao se 12. minut kada je bivši fudbaler Partizana, Darko Brašanac odlično reagovao na centaršut i preciznim udarcem glavom zatresao mrežu.
Bio je to njegov drugi ligaški gol za Osasunu ove sezone.
U 62. minutu Atletik je poveo golom Sanseta, a u 89. minutu bod Osasuni doneo je Ante Budimir i to posle...