Brajant poručio Gasolu da odraste

Izvor: Blic, 03.Dec.2012, 20:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Brajant poručio Gasolu da odraste

Najbolji košarkaš Los Anđeles Lejkersa Kobi Brajant poručio je saigraču Pau Gasolu da odraste ukoliko želi da dobija loptu u trenucima kada se utakmica rešava.

"Rekao sam mu da mora da se prilagodi, ne može više da kuka. Nećemo ga izgubiti, dovoljno dugo ga poznajem i znam kako da izađem na kraj s njim, ali defininitvno mora da se popravi", rekao je Brajant.

Lejkersi su prethodne noći izgubili u Stejpls Centru od Orlanda sa 113:103, a Gasol je drugi put u >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << poslednjih pet utakmica završnicu posmatrao sa klupe.

"Volim da igram i ne dopada mi se što sedim na klupi. Trudim se, dajem sve od sebe da pobedimo, ali trener odlučuje i ja moram to da poštujem", rekao je Gasol.

Španac je meč završio sa 11 poena i sedam skokova.

Povezane vesti: Brajant osuo paljbu po upravi Lejkersa

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.