Izvor: B92, 09.Okt.2004, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Božović:"Bez početnog grča sa Heliosom

Košarkaš Partizana Slobodan Božović ocenio je da će njegovim igračima biti nešto lakše da igraju protiv Heliosa u Jadranskoj ligi, posle početnog trijumfa nad Šibenkom.

"Prošlo je to 'vatreno krštenje' sa novim igračima. Prvu utakmicu smo počeli malo u grču, ali nadam se da će sada biti drugačije i da ćemo od početka zaigrati jako i nadam se da ćemo već tada prelomiti meč", rekao je Božović agenciji Beta.

Utakmica drugog kola igra se od 18 sati u Beogradu, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << a Helios je u prvom kolu poražen od Hemofarma sa 25 poena razlike. Božović, ipak, ocenjuje da protivnika ne bi trebalo potcenjivati.

"Nemamo još toliko informacija, pošto ćemo večeras početi da se spremamo, ali u svakom slučaju mislim da ne bi trebalo da ih potcenimo i da neće to biti laka utakmica", rekao je on.

Šampion SCG i sutra će biti oslabljen, pošto neće igrati povredjeni Kosta Perović, suspendovani Luka Bogdanović i Samih Erden, koji još nije registrovan.

Partizan je u prvom kolu pobedio Šibenku 90:67.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.