Bozoljac u finalu Notingema

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 07.Jun.2009, 12:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bozoljac u finalu Notingema

NOTINGEM - Srpski teniser Ilija Bozoljac plasirao se u finale čelendžer turnira u Notingemu pošto je sinoć u polufinalnom meču savladao Britanca Džošuu Gudola sa 2:0 u setovima 7:6 (7:5), 6:3.

Bozoljac je kao 124. teniser sa ATP liste na turniru postavljen za petog nosioca, a njegov protivnik u meču za trofej biće Amerikanac Brendon Evans, trenutno 159. igrač sveta.

Turnir u Notingemu se igra za nagradni fond od 42.500 evra.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.