Izvor: B92, 14.Mar.2015, 12:47 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Botas u bolnici zbog bola u leđima
Vozač Vilijamsa Finac Valteri Botas koji je zauzeo šesto mesto u kvalifikacijama za prvu ovogodišnju trku Formule 1, prebačen je u bolnicu zbog bolova u leđima.
Kako prenosi agencija Rojters, Finac je pod znakom pitanja za učešće u nedeljnoj trci za Veliku nagradu Australije.
Botas je tokom kvalifikacija imao bolove u donjem delu leđa i iz predostrožnosti je odvezen u bolnicu, kako bi se obavili neophodni pregledi, saopštio je njegov tim.
Botasov >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << timski kolega Brazilac Felipe Masa završio je zvanični trening kao treći, iza dvojice vozača Mercedesa, svetskog šampiona Britanca Luisa Hamiltona i Nemca Nika Rozberga.
Na našem sajtu možete pročitati najavu ovogodišnjeg šampionata Formule 1.







