Bošković: Imali smo sreće, Bog nas pogledao

Izvor: Sportski Žurnal, 17.Dec.2013, 00:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bošković: Imali smo sreće, Bog nas pogledao

Trener Srbije Saša Bošković rekao je da je njegova ekipa imala sreće u pobedi nad Južnom Korejom u osmini finala Svetskog prvenstva.
(FOTO: D. Žarković)
Prava utakmica, publika je jako zadovoljna. Imamo blago, da je sreća bila pobedili bismo većom razlikom, ali Bog nas je pogledao – rekao je Bošković novinarima posle utakmice.
Srbija je u Areni u osmini finala >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << Svetskog prvenstva, čiji je domaćin, savladala Južnu Koreju sa 28:27 golom Jelene Erić u poslednjoj sekundi i u narednoj rundi sastaće se sa Norveškom.
Bošković je obećao da će njegova ekipa protiv Norveške igrati bolje nego protiv Koreje.
Znali smo da ćemo igrati sa Norveškom i to će biti jako dobra utakmica. Možemo da igramo sa njima, prošle godine smo izgubili od njih dva razlike, potom na prijateljskom turniru gol razlike. Mi imamo reprezentaciju koja može da pobedi svakoga – kazao je Bošković.
Selektor Koreje Jung Čul Lim rekao je da je beogradska publika „nevaspitana”.
Utakmica je bila tesna, važna… Propustili smo šansu da preokrenemo, ali uvek je teško igrati protiv domaćina – rekao je Lim.
Srpski selektor nije želeo da komentariše izjavu kolege jer „nikad nije bio u Koreji”. Srbija će protiv Norveške igrati u sredu, takođe u beogradskoj Areni.

Nastavak na Sportski Žurnal...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Junakinja Jelena Erić: Il` si pukovnik, il` si pokojnik

Izvor: Sportski Žurnal, 17.Dec.2013

Rukometna reprezentativka Srbije Jelena Erić rekla je da joj je drago zbog večerašnjeg pobedonosnog gola protiv Južne Koreje, ali da je to mogla da uradi bilo koja njena saigračica.. (FOTO: D. Žarković). – To je moglo svakome da se dogodi, bila sam najbliža lopti, nije bilo vremena za dodavanje...

Nastavak na Sportski Žurnal...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.