Boro samo nerešeno sa Čarltonom

Izvor: B92, 28.Feb.2005, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Boro samo nerešeno sa Čarltonom



Fudbaleri Midlsbroa igrali su nerešeno, 2:2, sa Čarltonom i propustili su priliku da napreduju do pete pozicije engleske Premijer lige.

Midlsbro, ipak, može da bude zadovoljan, s obzirom da je do izjednačenja stigao četiri minuta pre kraja meča. Taj tim ostaje na šestoj poziciji, sa jednim bodom manje od Livepula, koji ovog vikenda ne igra svoj meč 28. kola, jer se u nedelju u finalu Liga kupa borio sa

Čelsijem.

Bolton je izgubio od Njukasla sa 1:2, čime je okončao niz od sedam utakmica bez poraza. Sa druge strane, Njukasl, koji je ostvario samo dva trijumfa u Premijer ligi još od novembra, pobedom je došao je do 11. pozicije.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.