Bordo slavio protiv Sent Etjena

Izvor: TV Arena Sport, 14.Avg.2016, 14:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bordo je dobro startovao u derbi utakmici Lige 1 i savladao Sent Etjen rezultatom 3:2 (1:0).

Golove su postigli Labor u 13. minutu, Rolan u 57. i Malkom 72. minutu,odnosno  Hamuma i Soderlund u 81. i 89. minutu. Srpski internacionalac Milan Gajić nije bio u sastavu.

U ostalim mečevima prvog kola sva tri boda sa gostovanja u Dižonu odneo je Nant, dok je Kaen bio bolji od Lorijena.

Mec je posle preokreta bio bolji od Lila, dok je jedan gol bio dovoljan za >> Pročitaj celu vest na sajtu TV Arena Sport << trijumf Monpeljea protiv Anžea.

1. kolo Lige 1:

Petak:

Bastija – PSŽ 0:1 (Kurzava 74)

Monako – Gengan 2:2 (Fabinjo 71. penal, Silva 84 - Dijalo 29, Prive 37)

Bordo – Sent Etjen 3:2 (Labor 13, Rolan 57, Malkom 72 – Hamuma 81, Soderlund 89)

Monpelje – Anže 1:0 (Budebuz 8)

Kaen – Lorijen 3:2 (Rodelin 32, Santini 43, 87 – Mukanđo 5, 19)

Dižon – Nant 0:1 (Tomsen 48)

Mec – Lil 3:2 (Erdink 56, 76. penal, Žofri 88. penal – Lopes 35, 70)