Izvor: RTS, 29.Jun.2018, 12:57 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Bonući najbliži Junajtedu, žele ga Siti i Čelsi
Reprezentativac Italije i fudbaler Milana Leonardo Bonući mogao bi da se preseli na Ostrvo jer se nalazi na meti Mančester Junajteda, Mancester Sitija i Čelsija, prenosi "Korijere delo Sport''.
Kako se navodi, najblizi dovođenju iskusnog defanzivca je Mančester Junajted, čiji je menadžer Žoze Murinjo izrazio želju da ga >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << dovede, ali će i imati jaku konkurenciju u velikim rivalima iz Premijer lige.
S obzirom da je UEFA izbacila Milan iz evropskih takmičenja sledeće sezone, "rosoneri" su voljni da puste 31-jednogodišnjeg fudbalera kojeg su proslog leta platili Juventusu 42 miliona evra.
Pored Juventusa i Milana, Bonući je igrao za Inter, Đenovu i Bari, a za reprezentaciju Italije je nastupio 80 puta.










