Bomba koja se čekala u Juventusu!

Izvor: Sportske.net, 05.Okt.2020, 17:58

Bomba koja se čekala u Juventusu!

Da, gotovo je!

Federiko Kijeza je novi član Juventusa!

Fabricio Romano je potvrdio - Kijeza stiže na pozajmicu, uz mogućnost otkupa narednog leta za 50 miliona evra. Đanluka Di Marcio je do detalja otkrio klauzulu po kojoj će otkup postati obavezan i to tek posle dveo godine:

- U prvoj godini Juve plaća dva, u drugoj osam miliona evra

- Dodatnih 40 postaju obavezni ako Juve bude među top 4

- Ako Kijeza odigra 60% utakmica u prvenstvu, >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << minimum 30 minuta po meču

Takođe, Juve plaća dodatnih 10 miliona evra bonusa ukoliko Kijeza postigne 10 golova i upiše 10 asistencija u jednoj sezoni.

Kijeza je bio igrač koga je Andrea Pirlo odavno označio kao metu, ali i direktori Paratići i Pavel Nedved.

Sa njim i Moratom, uz Ronalda i Dibalu, Juventus sada ima strašan napad.

Podsetimo, ranije danas je Daglas Košta je otišao na pozajmicu u Bajern Minhen.

Idemooooo!!!!

Posted by Sportske.net on Sunday, 4 October 2020

Nastavak na Sportske.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.