Izvor: Sportske.net, 05.Okt.2020, 17:58
Bomba koja se čekala u Juventusu!
Da, gotovo je!
Federiko Kijeza je novi član Juventusa!
Fabricio Romano je potvrdio - Kijeza stiže na pozajmicu, uz mogućnost otkupa narednog leta za 50 miliona evra. Đanluka Di Marcio je do detalja otkrio klauzulu po kojoj će otkup postati obavezan i to tek posle dveo godine:
- U prvoj godini Juve plaća dva, u drugoj osam miliona evra
- Dodatnih 40 postaju obavezni ako Juve bude među top 4
- Ako Kijeza odigra 60% utakmica u prvenstvu, >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << minimum 30 minuta po meču
Takođe, Juve plaća dodatnih 10 miliona evra bonusa ukoliko Kijeza postigne 10 golova i upiše 10 asistencija u jednoj sezoni.
Kijeza je bio igrač koga je Andrea Pirlo odavno označio kao metu, ali i direktori Paratići i Pavel Nedved.
Sa njim i Moratom, uz Ronalda i Dibalu, Juventus sada ima strašan napad.
Podsetimo, ranije danas je Daglas Košta je otišao na pozajmicu u Bajern Minhen.
Idemooooo!!!!
Posted by Sportske.net on Sunday, 4 October 2020








