Bolton srušio Arsenalove snove o tituli

Izvor: Sportski Žurnal, 24.Apr.2011, 21:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bolton je pobedio Arsenal 2:1 i tako definitivno srušio snove Tobdžija da mogu do šampionske krune.
Domaćin je hrabru igru krunisao u 37. minutu kad je Staridž bio najspretniji i smestio loptu u mrežu Arsenala glavom, mada se činilo da je i pre toga bio pogodak i da je lopta prešla gol liniju posle udarca Gerija Kejhila.
U nastavku golman gostiju Šćesni je odbranio penal Kevinu Dejvisu, a odmah zatim je Van Persi dao gol i postavio rekord >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << Premijer lige zatresavši mrežu na sedmom uzastopnom gostovanju.
Pošto su se gosti ispromašivali Bolton je došao do slavlja u finišu meča kad je Koen udarcem glavom posle kornera savladao Šćesnog.
Semafor 34. kola:
 Bolton – Arsenal 2:1 (Staridž 37, Koen 90 - Van Persi 48)
Čelzi – Vest Hem 3:0 (Lampard 44, Tores 84, Maluda 90+3)
Aston Vila – Stouk 1:1 (Bent 43 – Džouns 20)
Blekpul – Njukasl 1:1 (Kembel 32 – Levenkrands 17)
Liverpul – Birmingem 5:0 (Maksi Rodrigez 7, 66, 73, Kajt 23, Džo Kol 86)
Sanderlend – Vigan 4:2 (Đan 55, Henderson 66, 76, Sesenjon 73. penal - Dijame 52, Di Santo 90)
Totenhem – VBA 2:2 (Pavličenko 27, Defo 66 – Odemvingi 5, Koks 81)
Vulvs – Fulam 1:1 (Flečer 22 – Džonson 80)
Mančester Junajted – Everton 1:0 (Hernandez 84).
U ponedeljak: Blakburn – Mančester Siti.

Nastavak na Sportski Žurnal...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.