Bolt odmara do juna

Izvor: RTS, 28.Mar.2014, 20:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bolt odmara do juna

Jusein Bolt zbog povrede stopala neće se takmičiti do sredine juna i mitinga u češkoj Ostravi. Bolt je prethodne dve nedelje proveo na rehabilitaciji u Minhenu, a treninzima će se vratiti sledeće nedelje.

Atletičar sa Jamajke Jusein Bolt zbog povrede stopala neće se takmičiti do sredine juna i mitinga u češkoj Ostravi, rekao je danas Frans presu njegov agent Riki Sims.

"U ovom trenutku, potvrdili smo učešće na mitinzima u Ostravi, Parizu i Malmeu za sezonu >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << 2014. Uskoro ćemo saopštiti i ostala takmičenja na kojima će Bolt učestvovati", rekao je Sims.

Kako prenosi francuska dnevna štampa, Bolt je prethodne dve nedelje proveo na rehabilitaciji u nemačkom gradu Minhenu. Sims je dodao da će se jamajkanski atletičar treninzima vratiti sledeće nedelje.

Miting u Ostravi održaće se 17. juna, dok je u Parizu zakazan za 5. jul, a mesec dana kasnije Bolt bi trebalo da se takmiči u Malmeu.

Nastavak na RTS...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.