Izvor: MozzartSport.com, 12.Jul.2020, 22:01

Bolonja za dva minuta ispustila dva gola prednosti, a šta je u pauzi radio Kevin Lazanja?

Fjorentina stigla do boda u nadoknadi, Kaljari remizirao s Lećeom, Sampdorija slavila protiv Udinezea
I neka posle neko kaže da 2:0 nije najopasniji rezultat. Više od 80 minuta Parme nije bilo u malom derbiju Emilija - Romanje, Bolonja je imala sigurna dva gola prednosti, ali je čudom sve uspela da ispusti za dva minuta u sudijskoj nadoknadi - 2:2 (2:0).
Nije Bolonja bila mnogo bolja ekipa, ali je opet kontrolisala meč, jer Parma nije pokazala gotovo ništa sve do finiša utakmice. Crveno-plavi su imali start utakmice kakav su samo mogli da požele. Rikardo Orsolini izveo je korner već u trećem minutu, a najviši u skoku bio je kapiten Rosoblua Danilo i doneo rano vođstvo gostima. Nije prošlo...