Bolonja slavila bez Mihe, Samardžić pogodio za preokret Udinezea

Izvor: B92, 11.Sep.2022, 17:04

Fudbaleri Bolonje savladali su Fiorentinu 2:1, u meču šestog kola Serije A.

U prvom meču bez Siniše Mihajlovića, koji je dobio otkaz, Bolonja je do trijumfa stigla posle preokreta.

Martines Kvarta je doveo Violu u vođstvo u 54. minutu, da bi već u 59. minutu Barou doneo izjednačenje domaćima.

Pobedu Bolonji omogućio je Marko Arnautović, pogotkom u 62. minutu.

Za goste je od starta igrao Luka Jović, na klupi je ostao Aleksa Terzić, dok >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << na terenu nije bilo Nikole Milenkovića zbog povrede.

Pobedu na strani ostvario je Udineze protiv Sasuola, posle preokreta – 3:1.

Nije dobro krenulo za tim iz Udina, pošto je vodeći gol za domaće u 33. minutu postigao Fratezi.

Tok susreta se promenio u 44. minutu kada je direktan crveni karton zaradio Tresoldi.

Udineze je na poravnanje čekao do 75, kada je Beto pogodio mrežu Sasuola.

Do preokreta su stigli u nadoknadi, kada je najpre gol postigao Lazar Samardžić, a onda i Beto, ponovo, za konačnih 3:1.

U istom terminu, Leče i Monca su remizirali 1:1.