Bojana u drugom kolu Kopenhagena

Izvor: Kurir, 11.Apr.2012, 14:23   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bojana u drugom kolu Kopenhagena

U drugom kolo sastaće se sa četvrtim nosiocem turnira Monikom Nikulesku iz Rumunije

BEOGRAD - Teniserka Srbije Bojana Jovanovski plasirala se danas u drugo kolo turnira u Kopenhagenu pošto je pobedila Stefani Fogel iz Švajcarske sa 2:0 (6:3, 6:4).

Jovanovski, koja je trenutno 106. na WTA listi savladala je 121. igračicu sveta. Ona je prvi set dobila rutinski sa 6:3, a onda je u nastavku meča dozvolila protivnici da povede sa 2:1, posle čega je napravila >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << seriju od 3:0 za lepu prednost od 4:2. Nastavila je da osvaja pojene na svoj servis i to je bilo dovoljno da završi drugi set sa 6:4.

U drugom kolo sastaće se sa Monikom Nikulesku iz Rumunije, četvrtim nosiocem na turniru u Kopenhagenu i 29. na WTA listi. Nagradni fond turnira je 220.000 dolara.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.