Bogdan ušao u istoriju Atlante VIDEO

Izvor: B92, 23.Apr.2022, 08:38

Bogdan ušao u istoriju Atlante VIDEO

Iako je Tre Jang pokupio sve lovorike pogođenim "flouterom" za pobedu protiv Majamija, srpski košarkaš Bogdan Bogdanović takođe je imao velikog udela u pobedi.

Hoksi su na domaćem parketu slavili trijumf rezultatom 111:110 u triler završnici i smanjili rezultat u seriji na 2-1.

Srpski reprezentativac Bogdan Bogdanović pružio je odličnju partiju i za 32 minuta postigao je 18 poena, uz osam skokova i šest asistencija.

Pogodio je četiri trojke i time >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << ušao u istoriju Atlante.

Nakon što je i u prethodnom meču postigao pet trojki, on je prvi igrač sa klupe koji je u dve vezane plej-of utakmice Hoksa postigao četiri ili više trojki.

Takođe, on je se priključio Majku Bibiju, Mukiju Blajloku, Polu Milsapu i Treju Jangu kao još jedan važan igrač Atlante još od 1997. godine koji je u plej-ofu upisao šest asistencija samo u prvom poluvremenu.

Posle meča bio je oduševljen publikom sa kojom je ostvario fenomenalnu konekciju.

"Sve ove male akcije, blokovi, ukradene lopte, defanzivni skokovi i, takođe, trojke. Osećam kad god se podignem na šut za tri poena, ova publika poludi i da mi energiju. Daje mi dodatnu snagu i to se prenosi na ceo tim. Pogotovo kada pogodim trojku, volim ovo mesto, volim kako publika reaguje. Mislim da svi to vole", rekao je Bogdanović.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.