Izvor: MozzartSport.com, 27.Okt.2020, 00:12

Bod koji nikome ne prija i poništen gol Levantea u nadoknadi (VIDEO)

Levante i Selta odigrali 1:1

Levante i Selta žele izlazak iz opasne zone, igrali su večeras da dođu do sva tri boda kako bi ispunili cilj, ali je ishod bio takav da ne odgovara ni jednima ni drugima. Remi, oba tima su dobila po bod, a više ima da žali Levante koji je imao veću inicijativu i igrao je kod kuće - 1:1 (0:0). Te zbog gola u nadoknadi koji je poništen zbog VAR-a.

Prvo poluvreme nije obilovalo šansama. Jago Aspas je mogao da dovede Seltu u prednost >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << u 17. minutu kada je lopta prošla nekoliko centimetara iznad prečke.

Levante je uzvratio u 36. minutu kada je Kampanja izveo slobodan udarac, i on je bio blizu, ali je lopta ovoga puta prohujala pored stative.

U drugom poluvremenu mnogo više uzbuđenja, ali i golova. Odmah je Levante poveo kda je Nolito skrivio penal, a kazneni udarac u gol pretvorio Marti Rožer.

Selta je odmah želela da odgovori, pa je posle šanse Aspasa Kareira iskoristio narednu priliku i lepim udarcem doneo izjednačenje, ispostaviće se i bod.

Do kraja je Levante bio opasniji i bolji rival, ali moraće i jedni i drugi da se zadovolje samo bodom. Ipak, Selta će biti dosta zadovoljnija.

Levante je čak dao gol u nadoknadi vremena kada je poveo s 2:1, ali je VAR poništio taj pogodak zbog ofsajda.