Izvor: B92, 15.Apr.2021, 14:15
Blaž Slišković preuzeo Željezničar
Novi trener fudbalskog kluba Željezničar iz Sarajeva je Blaž Slišković, prenose regionalni mediji.
Slišković će zameniti Amara Osima, koji je nedavno napustio klub zbog niza loših rezultata.
Pored njega, kandidat za novog trenera kluba bio je Zlatan Nalić.
"Stigao sam u svoj novi dom u narednih mesec i po, dva. Utisci su, kao i uvek kada se nađete na stadionu "Grbavica" fenomenalni. Jedan od najlepših, ako ne i najlepši stadion u Bosni i Hercegovini. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Infrastruktura na visokom nivou, ceo ambijent onakav kakav bi trebalo da bude i veliko mi je zadovoljstvo što sam ovde na Grbavici", rekao je Slišković.
Slišković bi prvi meč na klupi "plavih" trebalo da ima u nedelju protiv Radnika u Bijeljini.
Željezničar je već osam utakmica bez pobede u Premijer ligi BiH, navijači su imali period velikog nezadovoljstva i sada se svakako nadaju da će sa Sliškovićem stvari krenuti bolje.
Slišković je posle igračke karijere radio u borjnim klubovima, više puta u Zrinjskom iz Mostara, potom Hajduku i Tirani, a poslednji mu je bio Kiči iz Hong Konga.
U međuvremenu je bio i selektor reprezentacije BiH od 2002. do 2006. godine, a njegovim "Zmajevima" je nedostajao jedan gol za plasman na EURO 2004.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.







