Izvor: Sportske.net, 20.Feb.2016, 22:42 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Blan u problemima pred revanš sa Čelsijem?
Iako do duela na 'Stamford Bridžu' ima više od dve nedelje, trener PSŽ-a je zabrinut zbog povreda dvojice veoma bitnih igrača svog tima.
Na utakmici 27. kola Lige 1 protiv Remsa, 'Sveci' su predvođeni sjajnim Zlatanom Ibrahimovićem upisali ubeldjivu pobedu, ali ono što brine Lorana Blana su povrede Anhela Di Marije i Marka Veratija.
'El Fideo' je morao van igre u finišu prvog poluvremena pošto se požalio na bol u mišiću, umesto njega je ušao >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << Lukaš Moura, dok je na poluvremenu trener Pari Sen-Žermena bio prinuđen da uvede i Bleza Matuidija umesto Veratija, koji je imao probleme sa upalom mišića.
Prema prvim informacijama ne radi se o ozbiljnijim povredama, ali Loran Blan neće biti spokojan do ne stigne potvrda od lekarske službe da nema razloga za brigu.
Podsetimo, francuski šampion je na 'Parku Prinčeva' stekao prednost nad Čelsijem uoči revanša u Londonu, bilo je 2:1 za 'Svece'. Revanš na 'Stamford Bridžu' igra se 9. marta.












