Izvor: MozzartSport.com, 24.Okt.2016, 15:09 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Blan drži kofere u rukama, čeka se signal iz Milana
De Bur pred smenom, čeka se zvanična odluka Intera
Nekadašnji fudbaler Intera Loran Blan mogao bi da se vrati u Milano i postane trener Nerazura, prenosi danas italijanski list Tutosport.
Vlasnici Intera, kineska kompanija Suning, spremili su otkaz treneru Franku de Buru posle očajnih rezultata u Seriji A i jučerašnjeg poraza od Atalante, a Blan je prvi pik.
Jedini problem u celoj priči je što Italijani iz uprave, >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << koji drže manjinski deo kluba, žele domaćeg stručnjaka, ali veruje se da će prevagnuti predlog Kineza.
Blan nema posao od letos kada je napustio Pari Sen Žermena, a član Intera bio je od 1999. do 2001. godine.
U igri su još Dijego Simeone i Marselo Bijelsa, dok od italijanskih trenera figuriraju Stefano Pioli, Frančesko Gvidolin i Andrea Madorlini.
(FOTO: Action images)
Nastavak na MozzartSport.com...
Blan menja De Bura u Interu?
Izvor: B92, 24.Okt.2016
Nekadašnji fudbaler Intera Loran Blan mogao bi da se vrati u Milano i postane trener "nerazura", prenosi italijanski list Tutosport. Jedini problem u celoj priči je što Italijani iz uprave, koji drže manjinski deo kluba, žele domaćeg stručnjaka, ali veruje se da će prevagnuti predlog Kineza.













