Bitka na Kamp Nou

Izvor: Mondo, 08.Mar.2017, 21:13   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bitka na Kamp Nou

Večeras su na programu još dva revanš meča osmine finala Lige šampiona: Barselona - PSŽ i Borusija Dortmund - Benfika. Ostanite uz MONDO i pratite dešavanja na Kamp Nou i Vestfalenu.

Večeras su na programu još dva revanša osmine finala Lige šampiona.

Evropa očekuje čudo!

Luis Enrike, trener katalonskog giganta, rekao je uoči druge utakmice protiv Pari Sen Žermena da je njegova ekipa spremna da rivalu da i šest golova. Pet će biti >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << sasvim dovoljno za četvortfinale, ali koliko je zaista realno da Barsa u sredu uveče napravi jedan od najvećih preokreta u istoriji fudbala.

Katalonci su kopajući po istoriji UEFA takmičenja došli i do čuda zavnog Partizan. Pa, se nadaju da će se PSŽ na Kamp Nou provesti kao i KPR u Beogradu pre više od tri decenije, kada u Kupu UEFA nije uspeo da sačuva londonskih 6:2.

Barselona ima još teži zadatak, jer je u prvom meču izgubila 4:0.

Zanimljivo će biti i na Vestfalenu. Borusija ima zaostatak od jednog gola, a Benfika nameru da sačuva prednost i da ponovo stigne u završnicu nekog evropskog takmičenja. U Lisabonu su rešili da što pre skinu kletvu legendarnog Mađara.

Neki se nadaju možda već i ove sezone.

Barselona - PSŽ

BARSELONA:
Ter Štegen - Maskerano, Pike, Umtiti - Buskets, Rakitić, Inijesta, Rafinja - Mesi, Suarez, Nejmar.

PSŽ: Trap - Menije, Markinjos, Tijago Silva, Kurzava - Verati, Rabio, Matuidi - Lukas Moura, Kavani, Draksler.

Borusija - Benfika

BORUSIJA:
Burki - Pišček, Bartra, Sokratis, Šmelcer - Vajgl, Kastro - Dembele, Pulišić, Durm - Obamejan.

BENFIKA: Ederson - Semedo, Luizao, Lindelef, Eliseu - Almeida, Samaris, Pici - Servi, Mitroglu, Salvio.
Pogledaj vesti o: Finale Lige Šampiona,   Liga Šampiona

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.