Biševac u Lionu

Izvor: Sportski Žurnal, 12.Avg.2012, 21:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Biševac u Lionu

Reprezentativac Srbije Milan Biševac će od petka biti član Liona. Vest je potvrdio predsednik Liona Žan Mišel Ola koji tvrdi da je sve dogovoreno i da je ostalo samo da 29-godišnji Srbin potpiše ugovor.
- Sve je gotovo, postigli smo dogovor sa igračem i čelnicima PSŽ. Biševcem će postati naš član u petak kad se vrati iz Beograda gde ima obaveze prema reprezentaciji Srbije. Ali on neće biti naše poslednje pojačanje, spremamo još iznenađenja za naše navijače >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << do kraja prelaznog roka – izjavio je Ola za francuske medije.
Lion će za angažovanje srpskog reprezentativca poslati u PSŽ 32-godišnjeg beka Entonija Reveljera i dva ipo miliona evra pride.
Biševac će zadržati istu platu koju je imao u PSŽ, a sa čelnicima Liona će potpisati četvorogodišnji ugovor.
Nekadašnjem kapitenu Crvene zvezde Lion će biti četvrti klub u Francuskoj, posle Lansa, Valensijena i Pari Sen Žermena.

Nastavak na Sportski Žurnal...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.