Izvor: B92, 25.Avg.2006, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Biševac odlazi, Žigić ostaje?
Kako piše Sportski žurnal defanzivac Crvene zvezde Milan Biševac otputovao je u društvu menadžera Ranka Stojića na pregovore sa francuskim Lansom.
Francuzi žele da Biševca angažuju odmah, ali će stameni stoper najverovatnije ostati u Zvezdi do zimskog prelaznog roka. Prema pisanju francuskih medija transfer je oko 2,5 miliona evra od čega će našem šampionu pripasti oko polovina.
Jedan mogući transfer, na sreću navijača Crvene zvezde, nije realizovan. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Nikola Žigić neće preći u holandski Fejnord, koji traži zamenu za Dirka Kajta, novog člana Liverpula.
"Žigić nas nije impresionirao. Delovao je izgubljeno na terenu i mislim da se ne bi uklopio u naš sistem igre. Rekli su mi da je njegova cena između 6 i 8 miliona evra, što je velika suma za holandske klubove. Ne želimo da se upuštamo u taj rizik, jer smo sigurni da on ne bi nadomestio odlazak Kajta", izjavio je sportski menadžer Fejnorda Piter Boš.















