Bilbao u 92 do pobede

Izvor: B92, 08.Mar.2021, 00:07

Bilbao u 92' do pobede

Fudbaleri Atletik Bilbaa pobedili su Granadu na svom terenu sa 2:1 u 26. kolu španske La Lige.

Poveo je Atletik Bilbao u trećem minutu golom Asijera Viljalibrea, da bi izjednačenje Granadi doneo Horhe Molina pogotkom u 78. minutu.

Pobedu Bilbau doneo je Alehandro Berenger golom u drugom minutu sudijske nadoknade vremena.

Bilbao je mogao i ranije do prednost da je Raul Garsija iskoristio penal u 71. minutu.

Atletik Bilbao i Granada osvoljilu su >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << po 33 boda i dele osmu poziciju na tabeli.

U narednom kolu, Bilbao će gostovati Selti, dok će Granada dočekati Real Sosijedad.