Bilbao preokrenuo, remi Espanjola

Izvor: B92, 18.Apr.2011, 00:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U utakmicama 31. kola španske Primere koje su odigrane u nedelju gosti su zabeležili samo jednu pobedu.

U Pamploni je Atletik iz Bilbao uspeo da preokrene rezultat i osvoji sva tri boda. Domaćini su poveli u šestom minutu prvog poluvrenea golom Sole.

Preokret Baskijaca najavio je Fernando Ljorente, španski reprezentativac, u 69. minutu, a pobedu je gostima doneo Munian golom u poslednjem minutu meča.

U Barseloni je Espanjol dočekao madridski Atletiko. Gosti >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << su dva puta imali rezultatsku prednost, ali je ekipa Espanjola zahvaljujući dvostrukom strelcu Osvaldu osvojila bod.

Deporitvo je u La Korunji golovima u poslednjem minutu prvog i četvrtom minutu drugog poluvremena pobedio Rasing iz Santandera. Ekipa koju je pre tri kola preuzeo Miroslav Đukić Herkul poražen je u Valensiji od Levantea sa 2:1. Jedini gol za goste postigao je bivši fudbaler Juventusa i francuski reprezentativac David Trezega, osam minuta pre kraja susreta.