Izvor: B92, 24.Nov.2003, 13:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Bilaps i Garnet igrači nedelje u NBA
Košarkaši Detroita i Minesote Čansi Bilaps i Kevin Garnet proglašeni su za igrače nedelje u NBA ligi.
Plejmejker Pistinsa je u 4 utakmice svog tima ( skor 3-1) prosečno beležio 23 poena, 5 skokova, 7,8 asistencija i skoro dve ukradene lopte po meču, dok je superstar Timbervulvza u perfektnom nastupu svog tima prošle sedmice ( 3-0) imao neverovatne statistike: 23,5 poena, 15 skokova !, 6 asistencija i 3 blokade po meču.
Bilaps je briljirao u Memfisu gde je domaćem timu ubacio 33 poena, dok je KG protiv Klipersa radio skoro sve za svoj tim: 30 poena, 19 skokova, 5 asistencija, 2 blokade i 3 asistencije.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.



