Izvor: Sportske.net, 19.Okt.2020, 23:08

Bijelsin Lids nema daha za 90 minuta, Vulvsi uz malo sreće do slatke pobede (video)

Lidsu je pripalo prvo, Vulvsima drugo poluvreme...
Fudbaleri Vulverhemptona pobedili su u gostima ekipu Lidsa rezultatom 1:0 (0:0) u petom kolu Premijer lige.
Ovim trijumfom, Vulvsi su se primakli vrhu sa devet bodova, dok je Lids na sredini tabele sa dva manje.
Lids je u prvom poluvremenu u potpunosti kontrolisao igru i bio daleko bolji rival, što pokazuje i statistika od 9-2 u šansama i posedu lopte od preko 65%.
Lids je i postigao gol već u sedmom minutu, strelac je bio Bamford, ali je on poništen zbog ofjsad pozicije.
U finišu prvog dela novu odličnu šansu domaćih propustio je Rodrigo Moreno, Rui Patrisio je maestralno sačuvao svoj gol.