Biće opet grmljavine - Atletiku VAR ponovio odbranjeni penal! (video)

Izvor: Sportske.net, 30.Jun.2020, 22:27

Da li je moguće?

Barsa i Atletiko igraju preludu utakmicu, ako je suditi po prvih 15 minuta.

Barsa je povela autogolom Dijega Košte u 11. minutu, a onda se dogodilo nešto neverovatno.

Vidal je oborio Karaska i sudija je opravdano pokazao na belu tačku. Dijego Košta je uzeo zalet, Ter-Štegen pročitao i odbranio penal, a onda je sudija odlučio da ga ponovi!

Navodno, Nemac je napustio gol liniju, Barsini igrači su digli frku, ali sudija nije >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << menjao odluku.

ALI! Zato je Atletiko promenio izvođača, pa je poljuljanog Dijega Koštu zamenio Saul i pogodio za 1:1!

Celu situaciju pogledajte OVDE, a potom i OVDE reprizirani penal koji je pogodio Saul.