Izvor: MozzartSport.com, 07.Mar.2017, 17:10 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Biće gužva na Karađorđu: Vošin „zapad“ planuo!
U ovom trenutku se mogu nabaviti još samo ulaznice za „istok“ i „sever“
Raste atmosfera pred derbi 25. kola Superlige između Vojvodine i Crvene zvezde, a prema informacijama koje stižu sa lica mesta, na Karađorđu se očekuje pravi spektakl.
Novosađani su objavili da ulaznica za zapadnu tribinu više nema u slobodnoj prodaji, s obzirom da je kontingent koji se danas našao na blagajni klupskog >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << stadiona rasprodat, pa se u ovom trenutku mogu nabaviti još samo ulaznice za „istok“ i „sever“.
„Karte za istok po ceni od 800 dinara mogu se nabaviti danas do 18 časova na glavnoj blagajni stadiona (između zapadne i južne tribine) i sutra od 14 časova na blagajni na istočnoj tribini (pored teniskih terena), dok se ulaznice za sever po ceni od 300 dinara prodaju danas do 18 časova na glavnoj blagajni stadiona. Sutra od 15 sati, u prostorijama navijačke grupe Firma na severnoj tribini “Karađorđa”, navijačima Vojvodine koji imaju člansku kartu ili pripadaju nekom od klubova navijača, besplatno će biti podeljeno 500 ulaznica za sever“, stoji na zvaničnom portalu Vojvodine.
Utakmica između Vojvodine i Crvene zvezde igra se u sredu od 18 časova, uz direktnom prenosu televizije Arena sport, a kapije stadiona biće otvorene u 16 časova. Za navijače Vojvodine rezervisane su zapadna i severna tribina, na koje neće biti dozvoljen ulazak sa obeležjima gostujućeg tima, dok je za navijače Crvene zvezde predviđena istočna tribina.
(FOTO: Star Sport)
Nastavak na MozzartSport.com...










