Bez tandema Kingsa protiv Francuza

Izvor: Sportske.net, 27.Avg.2019, 13:42   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bez tandema Kingsa protiv Francuza

Srbija igra utakmicu protiv reprezentacije Francuske kao poslednju u okviru priprema za Svetsko prvenstvo u Kini.

Reprezentacija Srbije je odavno već u Kini gde se priprema za Mundobasket u toj zemlji, a poslednju pripremnu utakmicu igra danas.

Ipak, selektor Aleksandar Đorđević je rešio da odmori danas dvojicu igrača od kojih će mnogo toga zavisiti u igri naše selekcije.

U pitanju su Nemanja Bjelica i Bogdan Bogdanović.

Košarkaši Sakramento >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << Kingsa odmaraju danas, selektor Đorđević je smatrao da je bolje za njih dvojicu da propuste ovaj duel kako bi se dodatno odmorili i kako bi izbegli neugodnu povredu.

Počelo je od 13:30, imate i prenos na Radio televiziji Srbije uz komentar nama omiljenog Slobodana Šarenca.

Nastavak na Sportske.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.